EN

Kariera

Analityk Inwestycyjny

Warszawa
mazowieckie
rekrutacja
hybrydowa
pełny etat
Oferta ważna
do 31.12.2023
umowa
o pracę
ASI

Twój zakres obowiązków

Praca w ramach zespołu projektowego przy transakcjach: analizach materiałów źródłowych, informacji rynkowych i danych finansowych
Tworzenie modeli finansowych
Monitorowanie sytuacji w spółkach portfelowych i wykonywanie nadzoru właścicielskiego
Prowadzenie współpracy z partnerami, m. in. kancelariami zewnętrznymi i podmiotami wykonującymi due dilligence
Przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej
Dbałość o terminowe i jakościowe wykonywanie przydzielonych zadań, zgodnie z polityką, procedurami i celami Funduszu

Wymagania

Preferowane wykształcenie wyższe magisterskie w dziedzinach finansowych, technicznych, naukach ścisłych lub prawnych
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w funduszach inwestycyjnych, w dziale structured finance banku, w firmie doradczej lub bankowości inwestycyjnej
Wiedza w zakresie tworzenia modeli finansowych i wyceny przedsiębiorstw
Wiedza z zakresu rachunkowości i oceny sprawozdań finansowych
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i kultura osobista
Licencja Doradcy Inwestycyjnego, CFA lub uczestnictwo w programie CFA a także licencja Maklera Papierów Wartościowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
Elastyczne godziny pracy
Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
Benefity: Lux Med., Multisport

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: kariera@vincizasi.pl.

Wyślij CV
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres kariera@vincizasi.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości i poniższą zgodą w treści wiadomości. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Klauzula informacyjna dla kandydatów
« wstecz