EN

Kariera

Analityk Inwestycyjny | IQ ASI

Warszawa
Warszawa, mazowieckie
rekrutacja
hybrydowa
pełny etat
Oferta ważna
do 17.02.2023
umowa
o pracę
ASI

Twój zakres obowiązków

praca w ramach zespołu projektowego przy transakcjach w tym udział w kompleksowych badaniach i analizach materiałów źródłowych, informacji rynkowych i danych finansowych; analiza i ocena potencjalnych ryzyk związanych z proponowanym projektem, w tym analiza sprawozdań finansowych oraz przygotowywanie i aktualizacja modeli oraz projekcji finansowych
pomoc w projektowaniu i przetwarzaniu danych, w tym w przygotowaniu istotnych warunków transakcji i wewnętrznej dokumentacji zatwierdzającej projekt inwestycyjny;
dbałość o terminowe i jakościowe wykonywanie przydzielonych zadań, zgodnie z polityką, procedurami i celami Funduszu.
realizacja zadań związanych z monitorowaniem projektów, w tym przestrzegania umów inwestycyjnych i procedur Funduszu związanych z wydatkami, monitorowanie postępu projektu i jego wyników finansowych oraz kamieni milowych a także ocena zmieniających się czynników ryzyka oraz monitorowanie i ocena zgodności z umową;

Wymagania

preferowane wykształcenie: magister (lub równoważny tytuł zawodowy) w dziedzinach technicznych, naukach ścisłych, medycynie oraz drugi fakultet z nauk ekonomicznych (lub MBA).
pożądane kwalifikacje zawodowe, takie jak CFA, ACCA lub CIMA.
umiejętności ilościowe/numeryczne mające kluczowe znaczenie dla umiejętności interpretowania informacji finansowych oraz projektowania i używania modeli finansowych.
umiejętności analizy kredytowej, w tym interpretacji sprawozdań finansowych, znajomość lokalnych i międzynarodowych zasad rachunkowości.
umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Microsoft Office i arkuszy kalkulacyjnych, w tym moduły analizy finansowej i modelowania.
znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
odpowiednie doświadczenie w branży finansowej zdobyte w banku inwestycyjnym lub komercyjnym, funduszu private equity lub venture capital, firmie zarządzającej aktywami lub firmie audytorskiej lub doradztwa strategicznego, minimum 3 lata
doświadczenia związane z branżami zaawansowanych technologii.

Oferujemy

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
elastyczne godziny pracy
dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

Opis ogłoszenia

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: kariera@vincizasi.pl.

Wyślij CV
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres kariera@vincizasi.pl z nazwą stanowiska w tytule wiadomości i poniższą zgodą w treści wiadomości. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Klauzula informacyjna dla kandydatów
« wstecz